Доставка води до лікарень та медичних кабінетів Одеси

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) розробила спеціальний посібник із забезпечення якості питної води. У ньому детально описано якими мають бути механізми забезпечення безпеки питної води, вимоги до її дезінфекції, допустимі показники мікробіологічного забруднення, а також аспекти прийнятності за смаком та запахом. На жаль, доступність чистої та безпечної питної води знижується.

В Одесі ця проблема не менш актуальна, адже комунікації зношені, а річки забруднені промисловими та каналізаційними стоками. Отримати безпечну воду з крана здається недосяжною метою за таких умов. Особливо гостро постає питання забезпечення якісною водою державних та приватних медичних закладів. Персоналу та пацієнтам важливо отримувати безпечне пиття, будь-які забруднення та перевищення ГДК за мікроелементами можуть ускладнити перебіг багатьох хвороб.

Тому оптимальним виходом із такої ситуації стає доставка бутильованої води до приватних лікарень, а також державних медустанов та медкабінетів. Це дозволяє отримати гарантовано високу якість питної води та повністю покрити потребу в ній.

Вода від компанії «Katrin Aqua» проходить санітарно-епідеміологічний контроль та відповідає суворим нормативам. Ми можемо організувати доставку бутильованої води до державних лікарень, приватних установ та медкабінетів оперативно та за гнучким графіком.

Наша вода має збалансований склад, відрізняється м’якістю, у неї відсутні сторонні запахи. Зберігається вода може 3 місяці з моменту відкриття. Ми не додаємо у воду консервантів та хімічні речовини. У її складі містяться:

  • кальцій;
  • калій;
  • залізо;
  • магній;
  • цинк;
  • йод;
  • натрій і т.д.

Ці мінерали корисні як для здорових людей, так і для людей, які проходять лікування. Крім цього, вода від компанії «Katrin Aqua» насичена іонами срібла, що виступають як природний антисептик. Наша вода відмінно втамовує спрагу і має гарні смакові якості.

Вода видобувається зі свердловини та практично одразу розливається у бутлі для постачання по всій Одесі. Ми доставляємо воду не тільки до лікарень, а й до офісів, ресторанів, кафе, додому, до шкіл тощо. контролюючих державні органи.

Головна перевага компанії «Katrin Aqua» — видобуток води з найчистіших свердловин, поруч із якими немає промислових підприємств, звалищ ТПВ та цвинтарів. Розташовані свердловини за адресою Гагарінське Плато 5/4. Вода проходить регулярний контроль перед розливом у бутлі. Вода Katrin Aqua містить корисні мінерали, які надають їй приємного смаку. Компанія пропонує різні способи оплати замовлення, великий вибір способів його оформлення та зручний графік доставки води.

Katrin Aqua здійснює доставку води для лікарень, садків, шкіл та інших установ, а також фізичним особам. Компанія «Katrin Aqua», крім води 19 літрів з доставкою в баклажках, також продає і кулери з охолодженням або підігрівом. З асортиментом можете ознайомитись у спеціальному розділі на сайті фірми.

Доставка води до медкабінетів Одеси компанією «Katrin Aqua» відбувається лише після ретельної перевірки рідини в лабораторії організації. На сайті компанії, в розділі «Сертифікати» кожен бажаючий може переглянути висновки експертів щодо складу води, а також стану свердловин, з яких вона видобувається.

Безкоштовна доставка води має бути доступною для всіх! Тому компанія Katrin Aqua працює і з приватними, і з юридичними особами. З юрособою співробітництво відбувається за договором.

Щоб замовити воду з доставкою, можна зателефонувати за номерами, вказаними на сайті компанії. Для зв’язку можна також використовувати електронну пошту та месенджери. Ви також можете звернутись особисто за адресою: місто Одеса, Гагарінське Плато 5/4, район Аркадія.

Для зручності клієнтів компанія «Katrin Aqua» надає три способи оплати замовлення: банківською карткою, готівкою при доставці води в пляшках та безготівковим переказом через банк для юридичних осіб.

Для доставки питної води  «Katrin Aqua» клієнту необхідно зв’язатися зі співробітниками компанії одним із доступних способів (дзвінок, пошта, месенджери), озвучити замовлення, вибрати відповідний спосіб оплати, вказати адресу доставки, а також зручний для вас час доставки. З юридичними особами необхідне укладання договору.

Компанія Katrin Aqua доставляє воду в спеціальних ємностях на 18,9 літрів. Якщо у вас немає такої тари, у вас є можливість придбати її на сайті фірми.

Компанія «Katrin Aqua» працює щодня з 9 ранку до 8 вечора. Доставка води здійснюється в заздалегідь обумовлений час. При оформленні замовлення до 10 ранку він може бути доставлений в цей же день.

СЕРТИФІКАТИ КОМПАНІЇ

Контакти

Спілкуємось у зручних для Вас месенджерах. Щоденно з 8:00 до 21:00

А також приймаємо Ваші замовлення за телефоном:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ООО «KATRINAQUA»
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе лише за наявності чинного посилання на сайт.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

KATRIN AQUA

ЗАМОВИТИ ВОДУ З ДОСТАВКОЮ

KATRIN AQUA

Один бутиль - 90 грн.
(від 2-х бутлів - 80 грн.)

*доставляємо воду у всі райони Одеси, крім с.Котовського