Доставка води в кафе та ресторани Одеси

Доставка води до ресторанів Одеси користується не меншою популярністю, ніж доставка води додому чи офісу. Заклади громадського харчування, що працюють у сегменті HORECA, знаходять у доставці води безліч переваг, серед яких:

 • прогнозований та стабільний графік поставок;
 • можливість оформити потрібний обсяг;
 • можливість оперативно змінити умови постачання та обсяг води;
 • зручні способи оплати;
 • впевненість у безпеці продукції;
 • високі показники якості води;
 • завжди гарний смак води.

Компанія «Katrin Aqua» займається доставкою води до кафе, ресторанів, офісів, лікарень та будинків з 2013 року. Багато клієнтів встигли оцінити зручність співпраці з нами.

Враховуючи, що якість водопровідної води рідко відповідає нашим очікуванням, а купувати бутильовану воду в магазині не надто вигідно, доставка води у 18,9 літрових баклажках зі свердловини стала невід’ємним фактором у повсякденному житті. Можливо, колись прийде час і вода з крана буде чистою та безпечною, але поки що подібних тенденцій немає. Знаючи це, компанія «Katrin Aqua» намагається зробити все можливе, щоб ваші клієнти та персонал отримали доступ до якісної води у будь-який час.

Вода «Katrin Aqua» підходить для:

 • готування;
 • пиття у чистому вигляді;
 • приготування напоїв;
 • заварювання чаю, кави і т.д.

Вода м’яка, а мінеральний склад робить її смачною. У складі присутні такі мінерали:

 • цинк;
 • магній;
 • кальцій;
 • йод;
 • натрій;
 • калій;
 • залізо і т.д.

Доставка бутильованої води в ресторан чи кафе одразу закриває питання забезпечення якісною водою. Ви можете замовити будь-який обсяг, щоб покрити поточні потреби.

Не забувайте, від якості та складу води залежать, у тому числі, і смакові якості приготовлених страв та напоїв. Вода також впливає на збереження кухонного обладнання, термін його експлуатації. Використання перевіреної води дозволить уникнути репутаційних втрат та підстрахуватися від неприємних ситуацій, пов’язаних зі здоров’ям персоналу та відвідувачів закладу. Вибираючи надійного постачальника в особі Katrin Aqua, ви можете не хвилюватися про своєчасність доставки та наявності обумовлених обсягів.

Видобуток води здійснюється з використанням сучасного обладнання, вся вода, що надходить споживачам, відповідає нормативам. Виключено зараження води шкідливими здоров’ю мікроорганізмами — весь технологічний процес суворо контролюється. Ваші клієнти та персонал закладу залишаться задоволені водою від компанії Katrin Aqua.

Де видобувається вода «Katrin Aqua»?

Вода під торговою маркою Katrin Aqua з 2013 року видобувається зі свердловини, яка розташована за адресою: Гагаринське Плато 5/4. Це місце, де немає шкідливих виробництв — лише природа та чистота. Звичайно, добувати воду, розливати в бутлі і доставляти клієнтам — цього мало. Тому наша компанія проводить регулярний лабораторний аналіз води, що видобувається, щоб рідина завжди мала прогнозовану якість.

За роки роботи наша компанія встигла зібрати багато клієнтів, які вже стали постійними. Ми не хочемо на цьому зупинятися, тому радіємо новим співробітництвам. Наша компанія здійснює доставку води в суліях максимально комфортно для клієнта, підлаштовуючись під його індивідуальні запити.

На сайті Katrin Aqua є окремий розділ, де містяться відскановані сертифікати якості, видані державними контролюючими органами. Здійснюючи доставку води до кафе чи ресторану, фірма гарантує її повну відповідність санітарно-гігієнічним нормативам.

Доставка води «Katrin Aqua» доступна кожному — і юридичним особам, і фізичним особам. У першому випадку оформляється договір на постачання води. Для фізичних осіб договір не є обов’язковим.

Для оформлення замовлення води «Katrin Aqua» ви можете обрати один із перерахованих способів: зателефонувати на один із номерів, вказаних на сайті; написати в месенджери Viber, Facebook Messenger чи Telegram; оформити замовлення електронною поштою; відвідати офіс компанії особисто. Замовити воду з доставкою можна по всій Одесі, будь-яким із вищенаведених способів!

Офіс компанії Katrin Aqua розташований за адресою: Одеса, Гагарінське Плато 5/4 Р-н Аркадія. 

Сплатити воду 19 літрів з доставкою можна такими способами: розрахунок готівкою; оплата карткою Visa, Mastercard. Юридичні особи можуть скористатися безготівковим платежем у банку.

Доставка питної води в день замовлення можлива в тому випадку, якщо замовлення здійснено до 11 ранку. Компанія працює щодня з 9 ранку. Якщо ви зробите замовлення після 11 ранку, вода буде доставлена наступного дня у вказаний час. Замовлення приймаються до 8-ї вечора.

СЕРТИФІКАТИ КОМПАНІЇ

Контакти

Спілкуємось у зручних для Вас месенджерах. Щоденно з 8:00 до 21:00

 

А також приймаємо Ваші замовлення за телефоном:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ООО «KATRINAQUA»
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе лише за наявності чинного посилання на сайт.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

KATRIN AQUA

ЗАМОВИТИ ВОДУ З ДОСТАВКОЮ

KATRIN AQUA

Один бутиль - 90 грн.
(від 2-х бутлів - 80 грн.)

*доставляємо воду у всі райони Одеси, крім с.Котовського