Доставка води до шкіл Одеси

Діти проводять у школі чимало часу. Там вони навчаються, спілкуються, а також снідають, обідають та п’ють воду. Пріоритетне завдання для кожної школи – забезпечити персонал та учнів якісною, смачною, а головне безпечною питною водою.

Звичайно, вона при цьому не повинна коштувати надто дорого, тому бутильована з магазину не підходить. Також води має вистачати на всі основні потреби: готування у їдальні, виробництво гарячих напоїв, питво сирої води. Тому відразу відсікаються побутові фільтри очищення води, оскільки їх потужностей не вистачить. Воду з-під крана краще не розглядати, адже вона більше підходить для технічних потреб. Залишається лише доставка води у пляшках.

Такий підхід дозволяє вирішити відразу кілька завдань:

забезпечити вчителів, учнів якісною водою у час;
підібрати необхідний обсяг постачання та повністю покрити потребу в чистій воді;
гарантовано з документальним підтвердженням отримати безпечну питну воду;
налагодити постачання за офіційним договором;
знизити ризики для здоров’я учнів та персоналу.

При цьому безкоштовна доставка води від компанії Katrin Aqua дозволить суттєво заощадити кошти.

Батьки, учні, вчителі та інші співробітники навчального закладу оцінять турботу керівництва. Чиста вода від компанії Katrin Aqua не тільки смачна, але й корисна. У її складі є ряд корисних мікроелементів. Вона збагачена іонами срібла, які є природним антисептиком.

Ви можете замовити будь-який обсяг води та компанія «Katrin Aqua» виконає свої зобов’язання точно в термін.

Доставка води до школи компанією Katrin Aqua відбувається безпосередньо після розливу рідини на свердловинах. Свердловини розташовані далеко від шкідливих промислових виробництв. Якість води, що видобувається, ретельно контролюється в лабораторії фірми, а також державними структурами. Адреса свердловини: Гагарінське Плато 5/4.

Компанія «Katrin Aqua» надає безліч способів оформлення замовлення та його оплати (переказ грошей через мобільний банкінг, оплата через термінал, розрахунок готівки). Перед тим, як здійснити доставку води, співробітники компанії Katrin Aqua попередньо обговорюють з клієнтами графік привезення замовлення. Якість води регулярно перевіряється державними службами.

Доставка бутильованої води до школи – це велика відповідальність. На сайті фірми є спеціальний розділ «Сертифікати». У ньому кожен бажаючий може знайти відскановані висновки експертів, у яких міститься вичерпна інформація про фізико-хімічний склад води та умови її зберігання.

Основне завдання компанії – зробити доставку питної води доступною для всіх. Тому вона веде активну співпрацю не лише з фізичними, а й із юридичними особами. Доставка бутильованої води до школи здійснюється за договором, укладеним із юридичною особою.

Компанія «Katrin Aqua» надає своїм клієнтам такі способи оформлення замовлення: зв’язок за одним із номерів, вказаних на сайті; зв’язок через електронну пошту; зв’язок через месенджери (Telegram, Viber та Facebook Messenger). Уся інформація вказана у розділі «Контакти». 

СЕРТИФІКАТИ КОМПАНІЇ

Контакти

Спілкуємось у зручних для Вас месенджерах. Щоденно з 8:00 до 21:00

 

А також приймаємо Ваші замовлення за телефоном:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ООО «KATRINAQUA»
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе лише за наявності чинного посилання на сайт.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

KATRIN AQUA

ЗАМОВИТИ ВОДУ З ДОСТАВКОЮ

KATRIN AQUA

Один бутиль - 90 грн.
(від 2-х бутлів - 80 грн.)

*доставляємо воду у всі райони Одеси, крім с.Котовського