Доставка води до дитячих садочків Одеси

Здоров’я маленьких дітей потребує більшої уваги, ніж здоров’я дорослих. Їх організм ще не зміцнів, а якість продуктів харчування та води здатна більшою мірою впливати на розвиток тіла. Тому так важливо для дітей організувати правильне харчування та пиття. Зробити це за допомогою низькоякісної водопровідної води не вдасться. Виходом стане безкоштовна доставка води із підтвердженою експертами безпекою для здоров’я.

Чому така важлива безпечна вода для дитячого садка?

Коли батьки віддають дітей до дитячого садка, вони розраховують, що їхнє чадо буде в безпеці. Вихователі забезпечать смачне та корисне харчування, якісну воду, спокійну та безпечну обстановку навколо. Тому будь-який неприємний інцидент, який мав місце у дитячому садку, дуже швидко поширюється батьками у соціальних мережах, у процесі спілкування між собою. Це тягне за собою серйозні репутаційні втрати. Щоб виключити подібні ризики, керівнику організації слід забезпечити постачання продуктів харчування та води від надійних постачальників.

У низькоякісній воді можуть бути шкідливі, хвороботворні мікроорганізми, які викликають серйозні отруєння. У поганій воді може бути перевищено вміст тих чи інших мінералів, що також негативно впливає на дитяче здоров’я та самопочуття. Низькоякісну воду як мінімум неприємно пити. Діти здатні відрізнити смачну, м’яку воду, вона несмачна і жорстка.

Доставка бутильованої води для дитячого садка від компанії «Katrin Aqua» дозволяє забезпечити дітей саме такою (смачною та безпечною) водою. Персонал дитячого садка також обов’язково оцінить турботу про їхнє здоров’я. Ви можете додатково встановити кулер охолодження або нагріву, щоб зробити побут у дитячому садку ще комфортнішим.

Доставка бутильованої води в дитячий садок дозволить:

  • готувати сніданки, обіди та вечері;
  • готувати холодні та гарячі напої;
  • пити чисту воду у сирому вигляді без побоювань про здоров’я.

Компанія «Katrin Aqua» гарантує високу якість продукції та її відповідність санітарно-гігієнічним нормативам. Постачання води завжди здійснюється в заздалегідь обумовленому обсязі та в зазначений час. Дитячий садок не залишиться без безпечної води. Постачання продукції здійснюються офіційно — оформляється договір. Забезпечте персонал та дітей смачною та корисною природною водою!

Вода Katrin Aqua регулярно проходить лабораторні дослідження для контролю її складу. Місцезнаходження свердловини, з якої відбувається розлив води по суліях — Гагаринське Плато 5/4. Компанія надає зручні способи оформлення, оплати та доставки замовлення. На сайті «Katrin Aqua» є розділ із сертифікатами якості води, а також контактна інформація компанії. Також є розділ «Магазин», де ви можете купити кулер, помпу та ін. Графік роботи фірми з 9 ранку до 20:00 щоденно.

Так, у компанії можлива доставка води до дитячих садків Одеси. Katrin Aqua активно веде співпрацю з різними міськими та приватними організаціями.

Оформляючи доставку води для дитячих садків у компанії Katrin Aqua, кожен бажаючий може переконатися в якості води. Для цього необхідно відвідати розділ «Сертифікати» на сайті фірми. Там зібрано всі висновки експертів, зазначено склад води, її особливості та умови зберігання. Суворий лабораторний контроль та своєчасне отримання офіційних документів дозволяють компанії стверджувати, що вода Katrin Aqua абсолютно безпечна не тільки для дорослих, але і для дітей. Ви можете замовити воду з доставкою від «Katrin Aqua» для дитячого садка.

Компанія Katrin Aqua не обмежується доставкою води тільки для приватних осіб. Фірма співпрацює з юросібами за договором. Для укладання договору необхідно під’їхати в офіс, що знаходиться за адресою: Одеса, Гагарінське Плато 5/4, Аркадія Р-н.

Доставка питної води та оформлення замовлення може відбуватися за допомогою телефону, вказаного на сайті. Також клієнт може написати у Facebook Messenger, Viber чи Telegram, або зв’язатися з компанією електронною поштою.

Katrin Aqua пропонує найбільш поширені та зручні способи оплати замовлення. Можете передати гроші кур’єру, коли він привезе воду, а можете заплатити в офісі за адресою: Одеса, Гагарінське Плато 5/4, Аркадія Р-н. Також ви можете оплатити замовлення через термінал в офісі карткою Visa та Mastercard або провести безготівковий платіж через банк, що особливо актуально для юросіб.

Для фізичних осіб немає жодних додаткових умов при замовленні — ви просто оформляєте доставку води в суліях на потрібний час і отримуєте замовлення. Для юридичних необхідно підписати договір.

Коли ви замовляєте воду 19 літрів з доставкою, оплачуєте тільки фіксовану вартість за продукцію, доставка безкоштовна. Фірма привозить воду у пляшках на 18,9 л. Якщо у вас такого немає, ви можете купити його на сайті компанії.

Доставка здійснюється по всій території Одеси, крім селища Котовського. Необхідною умовою для замовлення води в селище є мінімальне замовлення у розмірі 10 пляшок на житловий масив. Замовлення на доставку води в пляшках приймаються щодня з 9 ранку до 8 вечора.

СЕРТИФІКАТИ КОМПАНІЇ

Контакти

Спілкуємось у зручних для Вас месенджерах. Щоденно з 8:00 до 21:00

 

А також приймаємо Ваші замовлення за телефоном:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ООО «KATRINAQUA»
Всі права захищені. Використання матеріалів даного сайту можливе лише за наявності чинного посилання на сайт.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

KATRIN AQUA

ЗАМОВИТИ ВОДУ З ДОСТАВКОЮ

KATRIN AQUA

Один бутиль - 90 грн.
(від 2-х бутлів - 80 грн.)

*доставляємо воду у всі райони Одеси, крім с.Котовського